Kısa Mesajlar

Yazan:  Zaman: Pazartesi, Aralık 21st 2009   
Sponsorlu Bağlantılar

En güzel kısa cep mesajları – Yalanların içinde ki tek Gerçek BEN, gerçeklerin içinde Yaşamayı Seven Tek insan SENSİN! Yalanlarınla Mutlu ol Bir gün gerçekleri Öğrenirsin.

Hayatta Sahip Olduğum En Güzel Hediye Sensin, Çünkü Sen Hediyelerden de Özelsin Sevgilim.

Öylesine Güzel Bakıyorsun ki bana, işte ozaman yaşamanın mutluluğunu tadıyorum yanında, öylesine tatlı Gülüyorsun ki bana işte ozaman acılarıma aldırmıyorum sevgilim.

Sen iste yeter ki Atarım Derdi Kederi, Sen iste yeter ki Yaşarım Seninle Bu Sevgiyi, Sadece Sen iste Sevgilim ben Senin için Ölümüne Gelirim..

Mavi Özgürlüğün içinde beyaz Mutluluğumsun, Beyaz Mutluluğum içinde tek Huzurumsun Sevgilim.

Ezbere Bir Aşkın iki kurbanıyız, Sen Ezbere Sözlerle yaktın beni, Ben ise Ezbere Sözlerinle mutlu oldum belki, Ama hepsi yalanmış Anladım Şimdi Sahte Sevgili…

Azraile Sırtımı çevirdim Senin için, Hayata Bir Yerden tutundum Gözlerin için, Şimdi Huzurla Doldu içim Sevgilim, Seviyorum Seni Aşk Çiçeğim.

karanlık Boş Sokaklarda Değil, Kalabalık Sokaklarda haykırdım Sevgimi, Herkez Bu Aşka inandı bir sen inanmadın sevgilim…

Sen Bir Şiirsin, Ben ise O şiirin Kelimeleriyim Sevgilim.

Sen yanımda Olduğun Sürece Mutlulukları Yazıp Koşacağım geleceğe, Sen yanımda Olduğun Sürece Adını Yazacağım yaşadığım heryere bebeğim.

Bir Tutam Sevgiye Muhtaç kaldığım Günlerde, Doldu Dolu Mutluluğu Yağdırdın üzerime, Zor Günlerimde Sen Oldun Kalbinle, Şimdi Anladım Değerini Sen Gidince..

Yazdığım Sözlere inanmıyorsan, Sana Umut Dolu Baktığım Gözlerime inan, işte onlar tek gerçek..

Bedenimi Esir Alan Kurşun Acılarından Daha Etkili Vurdu Sözlerin Kalbimi, Sevmiştim Geceleri Sana yazdığım Umut Dolu Sözleri, Şimdi yalan oldu Bitti Hepsi Elveda Sevgilim Elveda Umudum..

Sen Bir Sigarasın ben ise Bir Ateş, Ne Senin bensiz ne de benim Sensiz Bir Anlamım Olur. Tıpkı Et ile Tırnak Hikayesi Bizimkisi.

ya Beni Sevmek için Dur Yanımda Ya da beni Vurmak için geç Arkama, yanımda Durursan Umutlarım, Arkamda Durursan Azrailim Olursun Gülüm.

Yaşamak için Çıktığım Yolda Sadece Adın yazıyor Hayata Ve Ölüme inat sadece Seni izliyorum Sevdiğim, Yaşamak istediğim Gençliğim.

gelişinle Bahar umutları besleyen hayatım gidişinle kırılan dallarım oluyorsun sevgilim.

Bir Hayaldin Hayatımda, Sonra Rüya Oldun Girdin Uykularıma, Şimdi ise Vazgeçilmezimsin Bağlandı ellerim Ellerine Koparamaz Bizi Kimse Seviyorum Seni Ölümüne Bebeğim.

Yaşadığım Saniye Değilsin Yaşayacağım Senelerimsin Sevgilim, Ben Sana Hayatımı Adadım herşeyim meleğim..

Gülüşünle Baplanırım Hayatı, üzüldüğünde dayanamam daralır kalbim daralır ruhum düşündükçe, Sen gül bana Sevgilim Yoksa Çekilmez Bu Hayat üzülünce.

Sen Hayatıma Girdin Bahar Geldi Sevgilim, Yaşanmamış Sevinçlerim Umut Dolu Baharlara Kucak Açtı Seninle Bebeğim, Kalbimin Attığı iLk Gün, O Tatlı O Sıcacık Gülüşündü, Sanki Bir Rüya Bir Hayal Gibi Girdin Hayatıma, Ve Şuanda gerçekleri yaşıyorum Sımsıkı Umutlarla Seviyorum Seni Yaşama Sebebim.

hani o gözlerin varya Bana Hayatı renk renk Gösteren Gözlerin, hani O Sözlerin varya Bir Şarkı Edasıyla beni Büyüleyen Sözlerin, Hani Hani O Sıcaklığın varya Soğuk Bedenime Meltem Gibi Esen Nefesin, işte Bu Sensin Sevgilim, Sensin Yaşama Sebebim Herşeyim.

Sen Hayata Tutunduğum, Sen Acılara karşı Mutluluk Duyguğum, Sen Benim Canımda Can Olan, Helalimsin Sen Benim Biricik Sevgilimsin.

Sen Sevgiyle Yaşamasını Öğrettin Bana, Mutluluğu Çizdin yarınlarıma, Karanlık gecelerimi Bozdun Gülüşünle beni Vurdun bebeğim.

Öyle bir dilek oldun ki hayatımda Artık tek Duam’da Sensin Hayattaki Tek Sevdiğimsin Herşeyim Seviyorum Seni.

Biriciğim Senin Bir Sözünle nasıl mutlu oluyorsam Bir Sözünle ölümlerede öyle Yakın Oluyorum Seni çok Seviyorum Yaşamamın Amacı Sensin.

Sen Gülünce Bahar gelir Hayatıma, Ne Kış tanırım ne Sonbahar içimdeki Dünyada, Sen Yazları getirdin Gülüşünle Kucağıma Ben Mutluluğu yaşadım Senin Bir Bakışınla Sevgilim Canım benimm

Sözlerine Değil Sevgilim Nefesine Hasret Kaldım.

Sana Ben Hayatımı Verdim Senden Sadece bir sıcak Söz Bekledim, Ve Ben O Sözünle Hayatta Kalmak istedim Sevgilim..

Buruk Bir Sevdanın Parçasıyım Yapayalnız Kalmış bir Aşkın Acısıyım, Bir Seni bekledi Bu kalbim Hep seni Andı Gözlerim, Gözbebeğim Sevgilim.

Sponsorlu Bağlantılar

Related Posts

Duygusal Mesajlar

Sizler için burada en güzel duygusal mesajlar yeni, duygusal mesajlar kısa, duygusal mesajlar sevgiliye, duygusal mesajlar anlamlı olanlarını hazırladık. Duygularımın En Yoğun Olduğu Zamanlarda geliyor Anılarımız Aklıma Seviyorum Seni prensesim.. Mu mesajımı Sana Duygularımın SensizLik Çektiği ANda Yolluyorum Seni [...]

İyi Geceler Mesajları

Sizler için burada iyi geceler mesajları kısa, iyi geceler mesajları sevgiliye, iyi geceler mesajı 2016, en güzel iyi geceler mesajları arkadaşa olanlarını hazırladık. Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler [...]

İntikam Sözleri Mesajları

Sizler için burada intikam sözleri kısa, intikam sözleri facebook twitter, en güzel intikam sözleri 2016, yeni intikam mesajları kısa olanlarını hazırladık. Okadar Adii Bir insansınki ihanetinin yanında Köpek gibi kalıyorsun, senden intikam Alsamda Sana Değmez Bunu Unutma.. sen yalancı sevgilerin, yalancı sözlerin [...]

İhanet Sözleri

Sizler için burada en güzel ihanet sözleri kısa, ihanet sözleri arkadaşa, ihanet sözleri twitter, ihanet sözleri facebook, yeni ihanet sözleri 2016 olanlarını hazırladık. Ağlasanda Karşımda Umrumda Olmaz Artık Gözyaşların Güler Geçerim! bana yaptığın ihanetin Bedelini Sadece Gözyaşlarınla Değil hergün Çekeceksin [...]

Günaydın Mesajları

Sizler için burada günaydın mesajları kısa, günaydın mesajları sevgiliye, günaydın mesajları komik, günaydın mesajları arkadaşa, en güzel günaydın mesajları 2016 olanlarını hazırladık. Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende Kalk birtanem beni yalnız Bırakma :) Günaydın Aşkım [...]

Sende Yaz:

Name (required):
Mail (will not be published) (required):
Website:
Comment (required):
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2017 Sohbet Odaları | FEED | Gizlilik Sözleşmesi Sponsored by: Sohbet | Chat