Sevgi Mesajları

Yazan:  Zaman: Pazar, Ocak 3rd 2010   
Sponsorlu Bağlantılar

En güzel 2010 sevgi mesajları – Pembe Hayallerin Mavi özgürlükle birleşip gözlerime kadar işleyen tek mutluluğu Sensin Birtanem, Sen Pembe hayallerimi Gerçek, Özgürlüğün mavisini Gözlerime işleyensin Birtanem.

Can Bedenimde kaldığı Sürece Ruhumda Bir iLah Olucaksın Sevgilim.

Takatım kalmadı Ayrılıklara, Yaşamak istiyorum hayatı, Hayatın Anlamı var Seninle, Sensin benim Hayatım her Nefesimde Sevgilim.

iLk Öptüğüm yere, ilk elini tuttuğum yere, iLk Seni Seviyorum Dediğim yere Adını ve Aşkımızı Yazdım, Şimdi bekliyorum Seni yeniden ilkleri yaşamak üzere Sevgilim.

Seninle Nereye Gidersem Gideyim Gittim En Karanlık yer bile benim için Huzur Dolu Güneşin Kucağıdır Sevgilim. Sen ol yanımda yeter bu hayat bana.

Kalbim Ellerimde Seni beklerim Sevgilim, Al Kalbimi Sakla ben Bir Sana Aitim herşeyim.

Gözlerimdeki Yaş Aşkımızın yağmurudur birtanem Hadi Gel Bak Gözlerime Güneş Doğsun, Hayatımız Gökkuşağı Gibi renkli Olsun Hayatım Sadece Senin Olsun Birtanem..

Hayat Gözlerinin içinde Saklı bir süpriz Gibi Sevgilim, Ne Zaman Gözlerine baksam Hayatı görüyorum Gözlerinde hayatın içinde ki beni Görüyorum Cennte Gözlerinde Sevgilim.

Sen Dertleri bitiren, Sen heyecanı Kalbime Veren, Sen Gözleriyle Gözlerimi Kitleyen, Sen Sen Sen Bir Sensin beni Böyle Deliye Çeviren Sevgilim Seviyorum Seni.

Sen benim Şiirimsin Sen Benim Sözlerde Bulamadığım Şarkılara yüklediğim Melodimsin, Sen Benim Gözümün nuru, canımın cananı yaşamak için savaş verdiğim tek hedefimsin işte bu sensin sevgilim..

Yoksun Yanımda Şimdi, Tatlı gelmiyor bana hayat, yaşadıklarımın bir anlamı yok renksiz bir hayat sessiz insnalar var karşımda, ne zaman yanımda olursan işte ozaman başlarım hayata sevgilim, sensiz ben bir hiçim..

Sen benim Herşeyim ol, herşeyin Adı Sen Ol Hayatımda, Sende benim Birtanem ol Sadece ben Olayım Hayatında, ölüm bizim Sonumuz Olsun, ölüm Olsun Ayrılık yaşadığımız Bu Dünyada.

Masum Güzelliğin Huzur Verici Gözlerin, ben Etkileyen Sevgi Sözlerin, Soğuk bedenimi ısıtan Ellerin, işte sen bir AŞK’sın Sevgilim Sen yaşanacak Bir Hayatsın Hayatımda Herşeyim.

Ölümün Acısını Tatmak isteseydim Ayrılığı Seçerdim, Ben hayatı yaşamak için Acılara Huzurla Gülmek için Sevdim Seni Ve Seveceğim Aşk Çiçeğim Benim..

Hayat Ne Kadar Kısa Olursa Olsun, Hayatımda 1 Dakika Olsanda yeter Sevgilim işte o 1 Dakika benim Hayatım Olarak Yazılır Dünyaya..

Gözlerine Bakınca Anlıyorum Sessiz kalan Aşk Sözlerinin Anlamını, Sana Ne kadar Sevdiğimi Anlatsamda, Bir Bakışın yetiyor Bütün Sözlerimi Anlatmaya Sevgilim Cenne Gözlerinde Saklı Benim hayatım..

Gidişinle Buz Tutan Yüreğim, Gelişinle Güneş kadar Yakıcı ve Bir Çocuğun Gülümsemesi Gibi Huzur Verici Oluyor Sevgilim, Gözümün Nuru Hayatımın Gururusun…

Hasretimin Adı Sensin, Yalnızlığımın tek Dermanı Sensin, Gözlerimin Nurlandığı tek Dileksin, Sen Bu Kalp’te Birtanesin Sevgilim.

Bütün Olumsuzluklara karşı tek olumlu Düşüncemsin, Sen Bütün Hayatı Sorgusuzca Yaşayabildiğim tek gerçeksin AŞKIM!

Hayatın renkleri gözlerinde saklı, sen hayatın içinde bir hayatsın benim dünyamda sevgilim çok seviyorum seni çok seviyorum seninle geçen günleri.

Ne Hikaye, ne Roman, ne de bir masal olur bizim aşkımız. Bizim Aşkımız Bir gerçek Olur Bu gerçekde Tarihte Destan olur Birtanem..

Gülü Solana Kadar Değil, Toprak Olana Kadar Severim, işte gülüm ben Seni Böyle Sevdim..

Sponsorlu Bağlantılar

Related Posts

Duygusal Mesajlar

Sizler için burada en güzel duygusal mesajlar yeni, duygusal mesajlar kısa, duygusal mesajlar sevgiliye, duygusal mesajlar anlamlı olanlarını hazırladık. Duygularımın En Yoğun Olduğu Zamanlarda geliyor Anılarımız Aklıma Seviyorum Seni prensesim.. Mu mesajımı Sana Duygularımın SensizLik Çektiği ANda Yolluyorum Seni [...]

İyi Geceler Mesajları

Sizler için burada iyi geceler mesajları kısa, iyi geceler mesajları sevgiliye, iyi geceler mesajı 2016, en güzel iyi geceler mesajları arkadaşa olanlarını hazırladık. Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler [...]

İntikam Sözleri Mesajları

Sizler için burada intikam sözleri kısa, intikam sözleri facebook twitter, en güzel intikam sözleri 2016, yeni intikam mesajları kısa olanlarını hazırladık. Okadar Adii Bir insansınki ihanetinin yanında Köpek gibi kalıyorsun, senden intikam Alsamda Sana Değmez Bunu Unutma.. sen yalancı sevgilerin, yalancı sözlerin [...]

İhanet Sözleri

Sizler için burada en güzel ihanet sözleri kısa, ihanet sözleri arkadaşa, ihanet sözleri twitter, ihanet sözleri facebook, yeni ihanet sözleri 2016 olanlarını hazırladık. Ağlasanda Karşımda Umrumda Olmaz Artık Gözyaşların Güler Geçerim! bana yaptığın ihanetin Bedelini Sadece Gözyaşlarınla Değil hergün Çekeceksin [...]

Günaydın Mesajları

Sizler için burada günaydın mesajları kısa, günaydın mesajları sevgiliye, günaydın mesajları komik, günaydın mesajları arkadaşa, en güzel günaydın mesajları 2016 olanlarını hazırladık. Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende Kalk birtanem beni yalnız Bırakma :) Günaydın Aşkım [...]

Sende Yaz:

Name (required):
Mail (will not be published) (required):
Website:
Comment (required):
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2017 Sohbet Odaları | FEED | Gizlilik Sözleşmesi Sponsored by: Sohbet | Chat