Sevgi Sözleri

Yazan:  Zaman: Pazar, Ocak 3rd 2010   
Sponsorlu Bağlantılar

En güzel sevgi sözleri – Yarınlarımız Bizi Bekliyor, Tut ellerimi Sıkıca Bırakma Sakın Sevgilim ben Sana Sevdalıyım Senin için Hayatla Barışığım bebeğim.

Gitme Biryere Yaşayamam Sensiz üzme Beni Sevgilim Sensiz Ben Derbederim, Sana Aşık Sadece Kalbimö Değil Bu Bedenim, Sensiz Ben hayatı Neyleyeyim bebeğim.

Bir tek Seni Sevdim ben Sensiz Yaşamayı Asla istemedim Sevgilim, Zaten Seni tanıdıktan Sonra Başladı Hayata Karşı Kalbim, Kalbim Saniye ,le yarışıyor Her Adını Andığımda Zamana Kafa tutuyor Sevgilim.

Hayatta Kolay Olmayacak tek Olay Vardı Onuda Birlikte Aştık Sevgilim Hayat Bize Acısını çektirsede Aşkımızla Acılarıda Atlatacaz Bebeğim Zafer ikimizin Olucak.

Bu Gözler Seni unutmak için Sevmedi Aşkım Bu Gözler Sana Aşık Kalbimde Adını Tutuyorum Gözlerimde hayalinle Yaşıyorum ben sadece Seni Seviyorum.

Seni kaybedeceğime Kendimi kaybederim, Senin için Bu hayatın Çilesinide Derdinide Çekerim, Sadece Sen Hep yanımda Ol ve benim ol bebeğim ben Seni Böyle Sevdim.

Yıkılan Hasretlerimin Mutluluğusun, Artık Gözlerimin önünde Bir Heyecan Bir hayatsın Sevgilim, Seni Çok Seviyorum Artık hasretlere Katlanmak istemiyorum Sadece Seni yanımda istiyorum.

Tüm iyi oLan ve iyiliğe Dair oLacak her Gelişme Senin için oluşsun seninle bütün Olsun Sevgilim, Hayatımdaki iyiliklerin ve fedakarLıkların Beni Utandırdı Sevgilim Seviyorum Seni.

Deliler Gibi Aşığım Sana, Seviyorum Seni Olmaz Hayatımda Senden başka bir Sevgili Olamaz Zaten kalbim istemez Senden Başkasını Bebeğim..

Zor Değil Ama Kolay hiç Değil Sadece bakıp Gözlerine Seni Seviyorum Demek istiyorum bebeğim Ama Baktığında Bana Dilim Tutuluyor Kolay Olan herşey Zor geliyor Bebeğim Seviyorum Seni.

Kagıtlara Yazıyorum Seni Nekadar Sevdiğimi Ancak Böyle Teselli oluyorum Adını yazıyorum her Temiz Sayfaya ve Adınla Anlam Kazandırıyorum Aşk Kitabıma.

Sessiz gecenin Soğuk tutmuş Odalarında Adını Kanımla Yazıyorum Boş Duvarlara, Seni Sevdiğime Buz tutmuş Duvarlarda Şahit Artık bebeğim Seviyorum Seni.

Sensizlikmi Zor Seninle OLmakmı Sorma Bana Bunu Sakın, Sensiz Zaten olamazdım Burda, Sensizlik olsa Nefes Almıyordum Şuanda Seviyorum Seni bebeğim..

kaçacaksan uzaklara Durma hadi Git! Ama Sevgimden Kaçamazsın Sevgilim, Sen Kaçtıkça Sana Olan Sevgim Daha Çok Büyüyecek ve Bu Sevgiyi Nereye Baksan Görüceksin Sevgilim.

Hayatın felsefesini yazdım Aşk Kitabıma, Ve Anlam Kazanması için Adını yazdım Bütün Konularıma, Adınla Anlam kazandı Kitabım Sensin benim tek varlığım Sevgilim Seviyorum Seni Herşeyim.

Dertlerime Dert Eklesede Hayat Senden Vazgeçmem Sevgili, Her Dert Bindiğinde Bedenime kalbim Senin için Daha çok Atacak Sevgilim.

Kalbime öğretmişken Yaşamayı Seninle hayata inandı, gözlerime bakmayı öğrettim senden başkasını kabul etmedi geleceğim Bebeğim..

Su Gibsin Hayatımda, Sensiz yaşayamam Bu Dünyada Sen benim Sevdiğimsin Gülüm Sensiz Yaşamaz Bedenim Sen Benim hayat Suyumsun Sevdiğim.

Damla Damla Akıp Gidiyor hayat, Zaman inadına yarışıyor ve Hayatımızı Bizden Almaya Çalışıyor Ben Ne Zamana Ne Hayata Sevdalıyım Sadece Sana Aşığım Sevgilim.

özledim hayatı yaşamayı özledim seninle hayata meydan okumayı bitsin bu hasret gel tut ellerimden seviyorum seni bebeğim.

Dünya Dönsede inadına Seveceğim Seni, Hayat Zorluklarla Çıksada karşıma Kimse Değiştiremiyecek sana Olan Sevgimi bebeğim.

Yâr Sen Benim Sevaplarımsın, Yâr Sen benim Yaşarken Ettiğim Dualarımsın, öLüme Gitsede bedenim her Adım Attığımda Karanlığa Yine Senin Adınla Atacak kalbim Bunu Unutma.

iSterim Hayatımızda hep yaz Olsun isterim Seninle Başım Bir yastıkta Olsun ve Sadece isterimki o Gözlerin bana Baksın Sevgilim ben Sadece Seni istiyorum..

Sponsorlu Bağlantılar

Related Posts

Duygusal Mesajlar

Sizler için burada en güzel duygusal mesajlar yeni, duygusal mesajlar kısa, duygusal mesajlar sevgiliye, duygusal mesajlar anlamlı olanlarını hazırladık. Duygularımın En Yoğun Olduğu Zamanlarda geliyor Anılarımız Aklıma Seviyorum Seni prensesim.. Mu mesajımı Sana Duygularımın SensizLik Çektiği ANda Yolluyorum Seni [...]

İyi Geceler Mesajları

Sizler için burada iyi geceler mesajları kısa, iyi geceler mesajları sevgiliye, iyi geceler mesajı 2016, en güzel iyi geceler mesajları arkadaşa olanlarını hazırladık. Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler [...]

İntikam Sözleri Mesajları

Sizler için burada intikam sözleri kısa, intikam sözleri facebook twitter, en güzel intikam sözleri 2016, yeni intikam mesajları kısa olanlarını hazırladık. Okadar Adii Bir insansınki ihanetinin yanında Köpek gibi kalıyorsun, senden intikam Alsamda Sana Değmez Bunu Unutma.. sen yalancı sevgilerin, yalancı sözlerin [...]

İhanet Sözleri

Sizler için burada en güzel ihanet sözleri kısa, ihanet sözleri arkadaşa, ihanet sözleri twitter, ihanet sözleri facebook, yeni ihanet sözleri 2016 olanlarını hazırladık. Ağlasanda Karşımda Umrumda Olmaz Artık Gözyaşların Güler Geçerim! bana yaptığın ihanetin Bedelini Sadece Gözyaşlarınla Değil hergün Çekeceksin [...]

Günaydın Mesajları

Sizler için burada günaydın mesajları kısa, günaydın mesajları sevgiliye, günaydın mesajları komik, günaydın mesajları arkadaşa, en güzel günaydın mesajları 2016 olanlarını hazırladık. Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende Kalk birtanem beni yalnız Bırakma :) Günaydın Aşkım [...]

Sende Yaz:

Name (required):
Mail (will not be published) (required):
Website:
Comment (required):
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2017 Sohbet Odaları | FEED | Gizlilik Sözleşmesi Sponsored by: Sohbet | Chat