Sitemli Mesajlar

Yazan:  Zaman: Pazar, Ocak 3rd 2010   
Sponsorlu Bağlantılar

En güzel 2010 sitemli mesajlar – Aslında Üzüldüğüm Sen Değilsin, Sana Harcadığım Zamanım, Aslında Gözyaşlarımın Sahibi Sen Değilsin, Sana Adadığım Anılarım!

Dur Demem Gidene, Kal Demem terk Edip Gidenlere, benim hayatım belli, Yaşadıklarım belli, beni Seveceksen Böyle Sev Bende Severim belki!

Şarkılarda Bulurdum Seni, Şiirlerde Yaşatırdım o yıldız gözlerini, Şimdi Bir Hikaye Oldun Arasıra Hatırlanıyorsun..

Acı hayatıma bir tat veren Sen, Tatlı hayatına Acı Veren ise Benim…

Sitem Etsemde Sana Anlamazsın Boşuna, ne Dediysem Sana bildiğini Okudun Ezbere yaşadın, Şimdi Bak hayatına Belki Anlarsın Yaptığın hatalarıda..

Rengarenk Hayatımın Karanlığa Dönüşü Oldun, Gülen Gözlerimin Yaşı Oldun, Senin için Atan Bu kalbin, Snei Unutmasına Neden Oldun..

Yılların Ağlatamadığı Bu Gözleri Sen Ağlattın, Mevsimlerin Yıkamadığı Bu Bedeni Sen Yıktın, Acılara Direnen Bu genci Hayatı Bir Lafınla Bitirdin Vefasız Sevgilim..

Kapılar Kapansada Ağır Ağır üzerime, yine gözlerini düşünerek yaşayacağım, ama bilki eskisi gibi Olmayacağım, Hayatı 1 Adım Önde Yaşayacağım..

Sen Güldüğünde Mutlu Olurdum, Çarpardı Kalbim Durmaksızın, Şimdi Bakıyorumda Sen güldüğünde sadece bir tebessüm gösteriyorum sana, hayat senide değiştirdi benide sevgili..

Dağ Gibi Umutlar Kurduk hayatımıza, ne Sözler Yazdık Yüreğimize, Şimdi Bir Yalanın Ğeşinde Koşuyoruz Yarınları Görmeden Yalanlar içinde!

Esir Oldum Sana Kopamıyorum, Nasıl bir Sevgiyle Bağlandım Sana Anlamıyorum, ya Delice Sev Beni Yada yalanlar içinde Yürütme Bu Seveni!!!

Ellerim Seni Arasada Kendime Söz geçireceğim, Gözlerim Seni Arasada Görmeyeceğim, Şuan kalbim Senin için Atsada Birgün Başkası için Atmayıda Öğrenir..

Helalimsin Benim, Ölümlü Hayatta Uğruna Ölebileceğim ilk ve tek Sevgilimsin benim, Sen Bilmesende, Bilmek istemesende Ben Hep Seni Seveceğim Sevgilim..

Ağlayan Gözlerimin Sahibi Sen Sebebide Sensin, Titreyen Bedenimin Sebebi Sen Olsan Bile Sahibi Sen Değilsin!!!

Zincir Vurdum yaralı kalbime Artık ne Severim Ne de Sevilmek için bir çaba gösteririm, Mühür Vurdum Gözlerime Artık ne bakarım Ne de Bir Can yakarım!!!

yaşadıkça daha iyi anlıyorum ki, bir yalanala mutlu olan insanlar yalanların içinde kendilerini kandıranlardır.

ilk seni seviyorum derken gözlerinde görmüştüm, bu sevginin acıyla biteceğini..

yağmur taneleri gibiydik seninle bulutların arasından düşerken kaybetmiştik aslında birbirimizi!

sen en güzel hikayenin ölümsüz kahramanı olarak kalıcaksın, ben ise o hikayede “kahramanı” kahraman yapan oalrak Anılacağım…

Bir Hatırım olsaydı Sende, halimi Sorar Arardın, Bir Değerim Olsaydı Gözünde belki Bir Mesaj Atardın, Eğer Bende Değerin Olmasaydı bende Senin Gibi Yapardım..

Hayatımın Biteceği Gün Son Sözüm Yine Seni Seviyorum Olacak, Tabii Bu Sevgiyi Hak Edersen Sevgime Layik Olursan Son Sözümde ilk Sözümde Sen Olucaksın Gözlerimde…

Hani Bırakmayacaktın Ellerimi, Hani Gülücektik Her Acıya Birlikte Eyy Sevgili, Şimdi Kollarım Boş Soğuk ve Sessizim Sensiz…

Ne Sesin Gelir Oldu Kulağıma Ne Hayalin Gelir Oldu Gözlerime, Sadece Bir Başıma Kaldım Yalnızım ve Sensizim…

Kimseye Anlatamam içimdekileri, Kimseye Söylemem Derdimi, Sadece Adını Anarım her Adını Andığımda Ağlarım Vefasız Sevgilim.

Kimseye isyan ettiğim yok, Kimseye Söyledğim Kırıcı Bir Söz Yok, Sen Hep Mutlu Ol, Ben Ağlasamda Sen Gülmeye Çalış Gülüm…

Kimse Sevemez Benim Kadar Seni, Kimse Beklemez Benim Beklediğim Gibi Seni, hep Seni Bekleyeceğim, Gittiğin Gün Gibi Geldiğin Günüde Bekleyeceğim Hayırsız!

Keşke Mutlu Olduğumdaki Sevinç Gözyaşlarım Gibi Olsaydı, Hüzünlü Günümdeki Gözyaşlarımda, Gözlerimden Akan Her Yaşın Bedduası Sanadır Sevdiğim..

insanlar Mutlu Olduklarında Paylaşmayı Öğrenirler, Yalnız Olduklarında ise Ağlamayı Öğrenirler, benim Gibi..

Dertlerimin Dermanı Olursun Sanıyordum, Sen Yalnızca Dertlerime Dert Olmuşsun Şimdi Daha iyi Anlıyorum.

Sefasını Sürdüğün Hayatta Biter, Birgün Gülen Gözlerin Ağlayarak Bakar Etrafa İşte Ozaman Ben Olmayacağım yanında, Kendin tek Başına Gidiceksin Bu Dünyadan!!!

Boğazıma Düğümlenir Anılarım, Anlatamam Gözyaşlarım Boğar Bedenimi Kapatır Dudaklarımı, Bu Bedenden Artık ne Adın nefes Olup Çıkar Ne Hayalin Gözümün Önünde Kalır vefasızım!

Zaman Akıp Geçiyor, Sana Dur Diyemediğim Gibi Zamanada Söz Geçiremiyorum!

En Güzel Yaşanacak Yılların Yarım Kalan Bir Oyuncusuyum, Sana ve Senin Gibilere Kalsın Bu Dünya, Ben izlerim Sizi..

Sponsorlu Bağlantılar

Related Posts

Duygusal Mesajlar

Sizler için burada en güzel duygusal mesajlar yeni, duygusal mesajlar kısa, duygusal mesajlar sevgiliye, duygusal mesajlar anlamlı olanlarını hazırladık. Duygularımın En Yoğun Olduğu Zamanlarda geliyor Anılarımız Aklıma Seviyorum Seni prensesim.. Mu mesajımı Sana Duygularımın SensizLik Çektiği ANda Yolluyorum Seni [...]

İyi Geceler Mesajları

Sizler için burada iyi geceler mesajları kısa, iyi geceler mesajları sevgiliye, iyi geceler mesajı 2016, en güzel iyi geceler mesajları arkadaşa olanlarını hazırladık. Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler [...]

İntikam Sözleri Mesajları

Sizler için burada intikam sözleri kısa, intikam sözleri facebook twitter, en güzel intikam sözleri 2016, yeni intikam mesajları kısa olanlarını hazırladık. Okadar Adii Bir insansınki ihanetinin yanında Köpek gibi kalıyorsun, senden intikam Alsamda Sana Değmez Bunu Unutma.. sen yalancı sevgilerin, yalancı sözlerin [...]

İhanet Sözleri

Sizler için burada en güzel ihanet sözleri kısa, ihanet sözleri arkadaşa, ihanet sözleri twitter, ihanet sözleri facebook, yeni ihanet sözleri 2016 olanlarını hazırladık. Ağlasanda Karşımda Umrumda Olmaz Artık Gözyaşların Güler Geçerim! bana yaptığın ihanetin Bedelini Sadece Gözyaşlarınla Değil hergün Çekeceksin [...]

Günaydın Mesajları

Sizler için burada günaydın mesajları kısa, günaydın mesajları sevgiliye, günaydın mesajları komik, günaydın mesajları arkadaşa, en güzel günaydın mesajları 2016 olanlarını hazırladık. Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende Kalk birtanem beni yalnız Bırakma :) Günaydın Aşkım [...]

Sende Yaz:

Name (required):
Mail (will not be published) (required):
Website:
Comment (required):
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2017 Sohbet Odaları | FEED | Gizlilik Sözleşmesi Sponsored by: Sohbet | Chat