google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Afyon Sohbet
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 156 okuma
yorum sayısı yorum yok

Afyon Sohbet

Afyon Sohbet : hakkında kısaca bilgi verecek olursak;Şifalı kaplıcaları, kaymak şekeri ve haşhaşı ile tanınan ilimizdir. Afyon’a komşu iller arasında Eskişehir, Kütahya, Denizli, Uşak, Burdur, Isparta ve Konya yer alır. 29° 40′ ve 31° 43′ doğu boylamları ile 37° 45′ ve 39° 17′ kuzey enlemleri arasındadır. Ege Bölgesi’nin Akdeniz’e ve İç Anadolu Bölgesi’ne açılan kapısı ve önemli bir kültür merkezidir.Afyonkarahisar ilinde merkez ilçe ile birlikte toplamda 18 ilçe bulunmaktadır..

Afyon Mobil Sohbet Sizlere Daha iyi Bir Sohbet Sağlamak İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz Sizlerin Destekleriyle Dahada Büyüyeceğiz    Afyon Gibi  Güzel Bir Şehrimize Böylesi Güzel Bir  Mekan Yakışırdı Bizde Yaptık  SİZLERDEN Gelecek Destekler ile Daha Büyüyüp  Daha Güzelleştireceğiz.  Sizlere EN Güzel Sohbet Ortamını Sağlamak  için Çalışıyoruz.  Sizlerin Destekleriyle Büyüyüp Güzelleşiyoruz.

Sohbet Ortamında Gerçek Hayattan Yaşamadığını Yaşarsın Çok Farklıdır   Hem  Eğlenir Hemde Arkadaş Çevresi Edinirsin Günlük Girişlerinde SABİT Arkadaş ortamıyla   Her Zaman Buluşup Sohbet edersiniz.  Afyon Sohbet  olarak Her Zaman Yanınızdayız Sizlerin Güzel Afyonumuzun Destekleriyle Daha İlerilere Gideceğiz Sizlerin Destekleri Bizi Hep Yüksekte Tutacaktır. Sizlerle beraber Hem Gelişip Hemde Sohbet Ortamını Sıcaklığını Hissedeceğiz.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?