google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı 528 okuma
yorum sayısı yorum yok

Sohbet chat odaları

Sohbet Chat odaları

Millet olarak sohbet etmeyi çok severiz. Eskiden insanlar bir araya gelir, yüzyüze muhabbet ederlerdi. Günümüzde gelişen teknoloji ve insanların mesafe olarak birbirlerinden uzak yaşaması sohbet odalarına olan ihtiyacı doğurmuştur. Sanal ortamda sohbet etmek reel ortamdan daha huzur vericidir. Zira sohbet odalarında hiç birbirini tanımayan insanlar bir araya gelirler. Fakat yazışıp tanıştıkça birbirlerini daha iyi anlayarak muhabbetle dost olurlar. Bu ortamlarda insanlar günlük hayatın koşturmacasından sıyrılmak amacıyla chat yapmak için gelirler. Bu nedenledir ki sohbet sitelerinde kesinlikle;
. Seviyesizliğe
. Kavgaya
. Kaosa
. Küfre
. Reklama
. Suni gündem oluşturmalara
. Siyasi propagandalara
. Gereksiz tartışmalara
. Flooda
. İnsanların arasını açacak konuşmalara
. Saygısızlığa izin verilmez ve verilmeyecektir.
Bu tarz sıkıntıların bol olduğu siteler çok olduğu için bizler sohbet odalarımızı sürekli kontrol etmekteyiz.
Aldığınız kullanıcı isminizin de ahlak kurallarını rencide edici, cinsellik içeren nick olmamasına dikkat ediniz. Aksi takdirde badnick olarak algılanacak ve sistemden otomatik olarak ban yiyeceksiniz.
Sohbet Siteleri odalarımızda chat yapmak ve üyelik bedavadır. Bedava olması da siz kullanıcılarımız tarafından daha çok tercih edilmemizi sağlıyor. Sizlerden ücret değil, sadece güzel ortamımıza eşlik etmenizi istiyoruz. Bu ortamı sizler için kurduk. Şunu unutmayın ki sitenin yasal sahibi biz olsak dahi asıl sahipleri sizsiniz.
Türkiye ve dünyanın farklı köşelerinde yaşayan bütün insanlara kesintisiz hizmet vermekte olan sitemizde başarımızın en büyük mimarı siz sevgili dostlarımızsınız. Bu durum bizleri daha büyük bir şevkle ve daha yüksek azimle hizmet sunmaya itiyor.
Stresten uzak, huzurla iç içe, dostluğun ve mutluluğun gönüllere damla damla aktığı sohbet odalarımızda her zaman seviyeli muhabbeti bulursunuz. Hiçbir türlü rahatsız edilmeyeceğiniz sitemizi her geçen gün eklenen teknolojik gelişmelerle tam donanımlı bir hale getirdik. Eksik ya da sıkıntılı bir durum söz konusu olursa mutlaka yetkili arkadaşlarımıza bildiriniz. En kısa süre içinde bu problemler ortadan kaldırılacak, sorunsuz olarak sohbet kaldığı yerden devam edecektir.
Muhabbetle sevginin birleştiği, sırasında aşka dönüştüğü Sohbet odalarımızda belki de hayatınızın aşkı sizi bekliyor olabilir. Bunu öğrenmenin en kolay yolu sitemize gelip aramızda yerinizi almanızdır.

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?